Vzorník barev - Baumit Life
star_border

Baumit Life = svět plný barev!

Správný výběr fasádní barvy by měl respektovat místo ve kterém se budova nachází a barevný odstín přirozeně splynout s okolním prostředím a zároveň se odlišovat v jemných detailech. Inspirujte se 5 kroky k výběru ideální fasádní barvy jako od profesionálního designéra.

V detailu každé barvy, na odkazu níže "Vzorník barev-Baumit Life", naleznete další světlejší odstíny, jejich možné kombinace s dalšími barevnými odstíny a ukázky struktur omítek. Vybírat je možné i z mozaikových omítek s barevnými kamínky

Vzorníky ke stažení

Unikátní systém barev Baumit Life nabízí ten správný odstín pro každou fasádu. Od roku 2023 se dokonce rozšířil o 180 nových přírodních a zemitých barev, které přinášejí nejnovější trendy pro návrh fasády. Kompletní přehled barevných odstínů a mozaikových omítek je Vám k dispozici ke stažení níže.

Baumit Life

Baumit Mosaik

Baumit PuraTop

Baumit Shades of White

Baumit Lasur-Glitter-Metallic

Baumit Life - Nová zelená úsporám 2023

Kreativita bez hranic - fasáda & interiér (138 MB)

Baumit Quido Vzorky - jistota správného odstínu

Váháte s finálním výběrem barevného odstínu pro fasádu Vašeho domu? Vsaďte na jistotu a vyzkoušejte aplikaci Baumit Quido Vzorky, která  Vám umožní objednání fyzických vzorků fasády z pohodlí Vašeho domova.