Fasádní studia se vzorky omítek a barev
star_border

Fasádní studia Baumit – svět, který dává vaší fantazii reálný rozměr

Naše fasádní studia nabízejí především jedinečnou možnost reálného pohledu na barevné odstíny a struktury povrchových úprav fasád. Vzít si skutečný vzorek do ruky, podívat se na něj v přirozeném světle a osahat prsty strukturu materiálu. Takové pocity a vjemy výběrem ze vzorníku na internetu nelze nahradit. Fasádní studia Vám tak nabízí jedinečnou možnost správně se rozhodnout. Naše fasádní studia ale poskytují i řadu dalších možností. Zkušení pracovníci studií Vám nabídnou poradenství při výběru a kombinaci barevných odstínů, správném výběru struktury povrchových úprav nebo Vám doporučí vhodný zateplovací systém. To ale ještě není ani zdaleka všechno, co mohou naše Fasádní studia nabídnout. V případě Vašeho zájmu přidáme vizualizaci barevného řešení fasády, základní tepelně technické výpočty, zprostředkujeme výběr projektanta i certifikovaného zpracovatele. Samozřejmostí pak jsou konzultace a technické poradenství během stavebních prací.

Kde nás najdete?

Navštivte Fasádní studia v Kompetenčním centru v Brandýse nad Labem nebo v našich logistických centrech v Modřicích a Dětmarovicích, kde Vám navíc poskytneme možnost prohlédnout si Vaše ztvárnění fasády ve virtuální realitě nebo si vyberte Fasádní studio v blízkosti svého bydliště na přiložené mapě. Fasádní studia Baumit jsou tady pro Vás a pro Vaše kompetentní rozhodnutí.

Fasádní studia na území celé České republiky Vás zahrnou nepřeberným množstvím barevných možností a zároveň Vám poskytnou i veškeré zázemí a servis, které pro Vaše důležitá rozhodnutí potřebujete.


Vyberte si typ prodejního místa, zadejte adresu a zvolte nejbližšího obchodního partnera.

replayObnovit