Česká republika

Nátěry

Vnitřní barva pro zdravý interiér

Finální interiérová barva Baumit KlimaColor plní nejen estetickou úlohu v interiéru různými barevnými odstíny, ale navíc svými vlastnostmi podporuje činnost podkladních klima omítek pro regulaci zdravého vnitřního klima. Interiérová barva Baumit KlimaColor je vhodná na všechny vnitřní omítky a stěrky Klima, ale i na běžné vápenocementové omítky Baumit. Svými vlastnostmi reguluje vnitřní vzdušnou vlhkost až 2x lépe než běžné interiérové barvy, nezatěžuje prostředí škodlivými látkami ani zápachem.

Baumit KlimaColor

Vysoce paropropustná ekologicky šetrná silikátová barva pro interiéry se zvýšenou kryvostí.

  • Podporuje zdravé vnitřní mikroklima
  • Vysoce paropropustná
  • Vysoký stupeň kryvosti a bělosti

Nanášení je možné ručně pomocí klasických speciálních válečku pro vnitřní barvy, popř. i strojově (např. systém airless). Lze probarvovat dle barevného vzorníku Baumit Life do odstínu s koncovou číslicí 7 – 9.

Baumit IonitColor

Vysoce paropropustná, se zvýšenou kryvostí.

  • Aktivně zlepšuje kvalitu vzduchu
  • Snižuje množství prachových a pylových částic
  • Zvyšuje počet zdraví prospěšných iontů ve vzduchu

Jedná se o minerální barvu pro interiéry zlepšující vnitřní klima tvorvou zdraví prospěšných Iontů ve vzduchu. Probarvitelná dle vzorníku Baumit Life (odstíny s koncovými čísly 6 až 9). Více informací o principu ionitu, měření vzdušných iontů, získanému certifikátu Natureplus, ale i spokojenosti zákazníků se dozvíte na stránce  Baumit IonitColor.

Baumit BioKalkColor

Minerální čistě vápenná barva pro interiér a exteriér, která se prezentuje tradiční zpracovatelností, vysokou kryvostí, vysokým stupněm bělosti nebo i možnostmi probarvení ve 62 barevných odstínech dle vzorníku Baumit Life. Díky svému přírodnímu složení vyniká velmi dobrou paropropustností, brání rozvoji plísní a účinně reguluje vnitřní klima. Je tak nejen tradičním, ale i ideálním řešením na všechny standardní podklady v interiéru. 

  • Ekologický minerální nátěr
  • Vysoce paropropustná, odolná plísním
  • Vhodná i na vápenné nebo sanační omítky

 V exteriéru pak značí vysoký výkon na památkově chráněných nebo historických budovách, které se zpravidla pyšní čistě vápennými omítkovými systémy.