Intenzivní a zářivé venkovní fasádní omítky a barvy
star_border

Intenzivní a zářivé venkovní fasádní omítky a barvy

Fasádní omítka Baumit PuraTop a fasádní barva Baumit PuraColor pro intenzivní a zářivé barevné odstíny. Vysoká stálost barevných odstínů je dána spojením kvalitních pigmentů a čistě akrylátového pojiva.

  • Všechny barevné odstíny
  • Intenzivní barvy
  • Technologie cool pigmentů

Allure efekt

Speciální pojivo výborně váže pigmenty, což zaručuje vysokou stabilitu barev a ještě bělejší odstín barvy Life 0019. V kombinaci s cool pigmenty umožňuje i použití tmavších odstínů na zateplených fasádách.

The cooling technology

Zatímco běžné tmavé odstíny se na zateplovacích systémech vlivem oslunění mohou nebezpečně zahřívat, fasády Baumit zůstávají za všech okolností cool. 

94 intenzivních odstínů

Paleta 94 intenzivních odstínů ze vzorníku Baumit Life je výjimečná díky svým výrazně sytým a jasným barvám a dodává každé fasádě výjimečný a velmi individuální charakter. Díky inovativním cool pigmentům mohou být tyto barevné odstíny používány i na velké plochy a na kontaktní zateplovací systémy.

Zobrazené odstíny slouží pouze k orientaci pro zvolený produkt, neposkytují identický obraz dodávaného materiálu. Pro finální výběr barevného odstínu fasády Vašeho domu využijte aplikaci Baumit Quido Vzorky, která Vám umožní objednání fyzických vzorků fasády z pohodlí Vašeho domova. 

Vzhledem k možnosti prosvítání podkladu některých omítek Baumit PuraTop v intenzivním barevném odstínu s koncovým číslem 1 ze vzorníku Baumit Life, doporučujeme aplikovat základní nátěr Baumit PremiumPrimer, případně Baumit UniPrimer, v odstínu s koncovým číslem 2 ze vzorníku  Baumit Life

Baumit UniPrimer - Na penetraci záleží

Lepší ochrana fasády

Fasádní omítky a barvy Baumit obsahují vyšší obsah ochrany před biologickým znečištěním řasami. Tyto látky nejnovější generace jsou přidávané ve formě mikrokapslí s postupným uvolňováním účinné látky bez negativních vlivů na životní prostředí.

Cool pigmenty

Speciální pigmenty odrážejí infračervenou složku slunečního světla ve větší míře než běžné pigmenty, což výrazně snižuje teplotu na povrchu fasády a zároveň snižuje riziko poškození při přehřátí, hlavně při použití tmavých barevných odstínů na zateplené fasádě. Pro výběr barevného odstínu na zateplenou fasádu tak už neexistují žádné limity.

Vyberte si Váš oblíbený barevný odstín ze široké škály barev Baumit Life.

Vše pro Vaši fasádu

Farebné odtiene Baumit PuraTop
PuraTop ‑ barevné odstíny

Fasádní omítka PuraTop je dostupná ve všech 852 barevných odstínech a v 6 strukturách.

Prohlédnout si barevné odstíny
Farebné odtiene Baumit PuraColor
PuraColor - barevné odstíny

Fasádní barva PuraColor je dostupná ve všech 852 odstínech Baumit Life.

Prohlédnout si barevné odstíny
Tmavá fasáda na zateplenie
Tmavé fasády

Speciální cool pigmenty umožňují použítí i velmi tmavých odstínů pro zateplenou fasádu za použití jednodušších pravidel.

Tmavé fasády
Barevný návrh fasády

Nevíte jaký barevný odstín fasády použít pro Váš dům? Vyfoťte si Vaší fasádu a pošlete nám ji. Zpracujeme pro Vás 3 barevné řešení.

Získat barevný návrh fasády