Nabídka

clear
Barevné řešení fasád
star_border

Představujete si, jak by mohla vypadat vaše fasáda ve vysněných barvách? 

Nechte si od našeho specialisty zpracovat barevné řešení své fasády zakreslením zákresem do fotografie, abyste si byli jistí správným výběrem odstínů a jejich rozložením na fasádě! Prostřednictvím této speciální služby získáte jistotu správnosti své volby.


Se zajištěním potřebných podkladů a fotografií pro zpracování barevného řešení vám pomohou naši obchodně-techničtí zástupci. Poté stačí, abyste nám sdělili svou základní představu o barevných odstínech vaší budoucí fasády (barevnost základní plochy, popř. šambrán, odstín mozaiky pro sokl atd.)

Konzultant zákaznického centra se specializací na barevná řešení, Eva Uldrichová, pro vás zpracuje až tři barevná řešení jednoho vámi zvoleného pohledu na dům – pozor, pro kvalitní výstup musí mít fotografie velikost min. 1 MB a musí být nafocena za dobrých světelných podmínek!


Vyberte si ty pravé barvy ze vzorníku Baumit Life, který je se svými 888 odstíny tím nejširším vzorníkem fasádních barev v Evropě! Chcete-li si je prohlédnout také v reálném provedení, stačí navštívit některého z našich specialistů s fasádním studiem Life, nebo samozřejmě naše vlastní studio Life v Brandýse nad Labem.

Využijte našeho odborného poradenství a speciálních služeb, zasněte se a dovolte nám proměnit vaše sny ve skutečnost!

Kontaktujte nás:


Eva Uldrichová

konzultant, barevné řešení fasád

+420 601 392 715


e.uldrichova@baumit.cz