Česká republika

Fasádní omítka a barva pro syté odstíny
star_border

Fasádní omítka a barva pro syté odstíny

Fasádní omítka Baumit PuraTop a fasádní barva PuraColor pro intenzivní a zářivé barevné odstíny. Vysoká stálost barevných odstínů je dána spojením kvalitních pigmentů a čistě akrylátového pojiva.

  • Všechny barevné odstíny
  • Intenzivní barvy
  • Technologie cool pigmentů

Briliant efekt

Speciální pojivo výborně váže pigmenty, což zaručuje vysokou stabilitu barev a ještě bělejší odstín barvy Life 0019. V kombinaci s cool pigmenty umožňuje i použití tmavších odstínů na zateplených fasádách.

Lepší ochrana fasády

Fasádní omítky a barvy Baumit obsahují vyšší obsah ochrany před biologickým znečištěním řasami. Tyto látky nejnovější generace jsou přidávané ve formě mikrokapslí s postupným uvolňováním účinné látky bez negativních vlivů na životní prostředí.

Cool pigmenty

Speciální pigmenty odrážejí infračervenou složku slunečního světla ve větší míře než běžné pigmenty, což výrazně snižuje teplotu na povrchu fasády a zároveň snižuje riziko poškození při přehřátí, hlavně při použití tmavých barevných odstínů na zateplené fasádě. Pro výběr barevného odstínu na zateplenou fasádu tak už neexistují žádné limity.

Vyberte si Váš oblíbený barevný odstín ze široké škály barev Baumit Life.

Vše pro vaší fasádu

Farebné odtiene Baumit PuraTop
PuraTop ‑ barevné odstíny

Fasádní omítka PuraTop je dostupná ve všech 852 barevných odstínech a v 6 strukturách.

Prohlédnout si barevné odstíny
Farebné odtiene Baumit PuraColor
PuraColor - barevné odstíny

Fasádní barva PuraColor je dostupná ve všech 852 odstínech Baumit Life.

Prohlédnout si barevné odstíny
Tmavá fasáda na zateplenie
Tmavé fasády

Speciální cool pigmenty umožňují použítí i velmi tmavých odstínů pro zateplenou fasádu za použití jednodušších pravidel.

Tmavé fasády
Barevný návrh fasády

Nevíte jaký barevný odstín fasády použít pro Váš dům? Vyfoťte si Vaší fasádu a pošlete nám ji. Zpracujeme pro Vás 3 barevné řešení.

Získat barevný návrh fasády