Dotace - Nová zelená úsporám
star_border

Žádost o dotaci je nyní mnohem jednodušší, než tomu bylo doposud. Už nejsou zapotřebí finančně náročné projekty ani energetické posudky, které úpravy na nemovitostech zdržovaly a prodražovaly.
Nová zelená úsporám (NZÚ) je v této etapě mnohem benevolentnější a vstřícnější a nově umožňuje drobným investorům provádět práce na zateplení domu svépomocí.

Cílem NZÚ je zahrnout dotace pro úsporné a zdravé bydlení pod jeden program, z něhož budou moci majitelé rodinných domů čerpat finanční prostředky na opatření, která jim uspoří náklady na energie, ale pomohou jim i s adaptací na probíhající změny klimatu. V praxi to funguje tak, že v rámci jedné žádosti bude moci žadatel zkombinovat různá opatření, počínaje zateplením přes instalaci fotovoltaiky, výměnu kotle až po pořízení nádrže na dešťovou vodu. Vyřízení dotace se tím výrazně zjednoduší.

Jak Vás podpoří společnost Baumit?

Nabízíme Vám možnost získat u nás zdarma tepelnětechnický výpočet na funkční zateplení domu s garancí dlouhodobé životnosti a užitných hodnot. Pomůžeme Vám s výběrem materiálů i jejich správným dimenzováním. Nespoléhejte se na pouhý odhad, rádi Vám zpracujeme komplexní posouzení skladby Vaší konstrukce podle platných norem.

Pro majitele bytových domů a společenství vlastníků bytových jednotek nabízíme i službu Revitalizace bytových domů.


Máte dotazy? Napište nám!

Kontaktujte naše obchodně-technické zástupce nebo nám rovnou napište. Pomůžeme Vám navrhnout vhodné složení zateplovacího systému Baumit open podle typu Vašeho domu a zdiva. A přidáme i rady týkající se nejvhodnějšího kotvení, získání státní dotace a dalších aspektů zateplení.