Česká republika

Vizualizace, barevné řešení fasád
star_border

Vyzkoušejte, jaké barvy by slušely fasádě Vašeho domu

Plánujete v rámci nové výstavby nebo rekonstrukce realizaci nové fasády? Nejste si jisti, zda je Vámi vybraný barevný odstín či kombinace odstínů tím pravým pro Vaši stavbu? Nabízíme Vám jednoduché řešení, jak si správnost výběru ověřit ještě před nákupem fasádní probarvené omítky či fasádní barvy.

Aplikace Baumit Vizualizace

Vyzkoušejte naši aplikaci Baumit Vizualizace, která Vám umožní:

  • inspirovat se v předem připravených referenčních projektech – stačí si vybrat ten, který je Vašemu domu nejvíce podobný, a následně již libovolně zkoušet a kombinovat barevné odstíny

  • vyzkoušet si různé kombinace barevných odstínů a kreativních textur přímo na fotografii Vašeho domu

  • nechat si vytvořit zpoplatněnou profesionální vizualizaci

Videonávod

Vyžadujete profesionální vizualizaci?

Nechte si od našeho specialisty zpracovat barevné řešení fasády Vašeho domu zakreslením do fotografie. Prostřednictvím této speciální služby získáte jistotu správnosti své volby.

Co od Vás budeme potřebovat?

  • základní představu o barevných odstínech Vaší budoucí fasády (barevnost základní plochy, popř. šambrán, odstín mozaiky pro sokl atd.)

  • fotografii Vašeho domu o velikosti min. 1 MB a pořízenou za dobrých světelných podmínek

Využijte našeho odborného poradenství a speciálních služeb, zasněte se a dovolte nám proměnit Vaše sny ve skutečnost! Základní cena barevného řešení fasády se řídí aktuálním ceníkem Baumit a jsou v ní zahrnuty až tři barevné varianty jednoho pohledu na dům. Ve skutečnosti je však vizualizace zdarma – její cenu Vám rádi odečteme z celkových nákladů na následně objednané fasádní materiály.

Chcete mít fyzický vzorek fasády?

Využijte aplikaci Baumit Vzorky a objednejte si vzorky fasádní barvy, fasádní probarvené omítky nebo fasádní mozaikové omítky. Vyberte si ty pravé barvy ze vzorníku Baumit Life, který je se svými 888 odstíny tím nejširším vzorníkem fasádních barev v Evropě! 

Chcete-li si je prohlédnout také v reálném provedení, stačí navštívit některého z našich obchodních partnerů, specialistů s fasádním studiem Life, nebo naše vlastní studio Life v Brandýse nad Labem.


Kontaktujte nás:


Eva Uldrichová

konzultant zákaznického centra, specialista na barevná řešení fasád

+420 601 392 715


eva.uldrichova@baumit.cz