Vizualizace, barevné řešení fasád
star_border

Vyzkoušejte, jaké barvy by slušely fasádě Vašeho domu

Fasáda je výkladní skříní domu. Tak to zkrátka bylo, je a bude – fasáda je vždy tím prvním, co zaujme a co nejvíce vyjadřuje řeč architektury. Nejde přitom jen o barevnost, ale i o strukturu, hru světla a stínu, odlesky či mat. Jak ale dosáhnout toho, aby byl výsledek působivý a praktický současně? Jak si bez zkušenosti novou fasádu představit a ujistit se, že vše klapne na sto procent?

Plánujete-li v rámci nové výstavby nebo rekonstrukce realizaci nové fasády a nejste si jisti, zda je Vámi vybraný barevný odstín či kombinace odstínů tím pravým pro Vaši stavbu, nabízíme právě Vám jednoduché řešení. Pomocí něj si správnost výběru ověříte ještě před nákupem fasádní probarvené omítky či fasádní barvy.

Aplikace Baumit Vizualizace

Využíváme moderních možností počítačové grafiky a pomáháme tak zákazníkům v jejich rozhodování. Návrh a vizualizace fasády domu je hračkou, která baví všechny dospělé a zároveň přináší profesionální výsledky. Vyzkoušejte naši aplikaci Baumit Quido Vizualizace, která Vám umožní:

  • inspirovat se v předem připravených referenčních projektech – stačí si vybrat ten, který je Vašemu domu nejvíce podobný. A následně již libovolně zkoušet a kombinovat barvu fasády pomocí vizualizace,
  • vyzkoušet si různé kombinace barev omítky a kreativních textur přímo na fotografii Vašeho domu,
  • nechat si vytvořit zpoplatněnou profesionální vizualizaci fasády

Videonávod

Vyžadujete profesionální vizualizaci?

Pokud hledáte možnost opravdu precizní vizualizace, nechte si od našeho specialisty zpracovat barevné řešení fasády Vašeho domu zakreslením do fotografie. Prostřednictvím této speciální služby získáte jistotu správnosti své volby.

Co od Vás budeme potřebovat?

  • Základní představu o barevných odstínech Vaší budoucí fasády (barevnost základní plochy, popř. šambrán, odstín mozaiky pro sokl atd.).
  • Fotografii Vašeho domu o velikosti min. 1 MB a pořízenou za dobrých světelných podmínek.

Využijte našeho odborného poradenství a speciálních služeb, zasněte se a dovolte nám proměnit Vaše sny ve skutečnost! Základní cena barevného řešení fasády se řídí aktuálním ceníkem Baumit a jsou v ní zahrnuty až tři barevné varianty jednoho pohledu na dům. 

Chcete mít fyzický vzorek fasády?

Pokud jste toho názoru, že ani deset vizualizací nenahradí fyzický vzorek, který můžete posoudit přímo na místě stavby, pak i v tomto případě pro Vás máme řešení.

Využijte aplikaci Baumit Quido Vzorky a objednejte si vzorky fasádní barvy, fasádní probarvené omítky nebo fasádní mozaikové omítky. Vyberte si ty pravé barvy ze vzorníku Baumit Life, který je se svými 888 odstíny tím nejširším vzorníkem fasádních barev v Evropě!
Vybrané vzorky nebo vzorek Vám bude doručen, na Vámi stanovenou adresu na území České republiky, podle Vašeho výběru buď na desce o rozměru 30 x 40 cm nebo Vám materiál duručíme v 0,5 l kbelíku v mokrém stavu, který si můžeme hned aplikovat na fasádu.  


Chcete-li si je před výběrem prohlédnout také v reálném provedení, stačí navštívit některého z našich obchodních partnerů, specialistů s fasádním studiem Life, nebo naše vlastní studio Life v Brandýse nad Labem.

Kontaktujte nás:


Eva Uldrichová

konzultant zákaznického centra, specialista na barevná řešení fasád

+420 601 392 715


eva.uldrichova@baumit.cz

Návštěva fasádního studia se vzorky omítek a barev

Rezervujte si svůj čas pro návštěvu fasádního studia v Brandýse nad Labem a záskejte jedinečnou možnost reálného pohledu na barevné odstíny a struktury povrchových úprav fasád. Vzít si skutečný vzorek do ruky, podívat se na něj v přirozeném světle a osahat prsty strukturu materiálu. Takové pocity a vjemy výběrem ze vzorníku na internetu nelze nahradit.  Zkušení pracovníci Vám nabídnou poradenství při výběru a kombinaci barevných odstínů, správném výběru struktury povrchových úprav nebo Vám doporučí vhodný zateplovací systém.