Česká republika

Prémiová silikonová fasádní omítka a barva
star_border

Prémiová silikonová fasádní omítka a barva

Baumit StarTop je prémiová silikonová omítka, která je pro nové a renovované fasády doplněna novou generací nátěru Baumit StarColor. Kombinace vysoce kvalitního silikonového pojiva a inovačního funkčního mikroplniva vytváří jedinečné vlastnosti pro dlouhodobou ochranu fasády a nabízí větší výběr odstínů barvy.

  • Rychleschnoucí povrch s drypor efektem
  • Vysoká odolnost vůči nečistotám
  • Vynikající vlastnosti pro zpracování

Jak Drypor efekt chrání moji fasádu?

Baumit StarTop a Baumit StarColor používají hydrofilní a hydrofobní principy ke snížení povrchové kontaminace. Hydrofilní vlastnost způsobuje, že se vlhkost rozšíří tak, aby se povrch po dešti rychle vysušil. Hydrofobní povaha omítky zajišťuje dobrou vodoodpudivost a tím i dobrý odvod vody. Kombinace obou funkcí zajistí rychlé sušení povrchu díky hydrofilní vlastnosti a dobrou odolnost proti nečistotám. Baumit StarTop je mnohem tvárnější a jednodušší na aplikaci, navíc s ním můžete snadno vytvořit velmi rovnoměrnou strukturu.

Dlouhodobá ochrana

Unikátní funkční povrch omítky Baumit StarTop s Drypor efektem působí proti nežádoucímu vlivu vlhkosti a chrání fasádu před růstem řas a mechu. Tato ochrana je navíc posílena vyšším obsahem speciálních přísad ve formě mikrokapslí s postupným, dlouhodobým uvolňováním účinné látky bez negativních dopadů na životní prostředí.

Snadná zpracovatelnost

Jednoduché zpracování omítky Baumit StarTop zaručuje skvělý výsledek v každé ze šesti nabízených struktur. Škrábaná omítka K 1,5; K 2; K 3, rýhovaná R 2; R 3 a jemná omítka Baumit StarTop Fine se zrnitostí 1 mm. V případě barvy Baumit StarColor zpracovatelé ocení její vysokou krycí schopnost a taktéž možnost nanášení barvy stříkací technologií airless.

Zářivě bílá

Pokud hledáte opravdu oslnivou bílou fasádu, vyberte si omítku Baumit StarTop nebo barvu Baumit StarColor v odstínu StarWhite z kolekce Baumit Shades of White. Speciální složení a pigmenty zajistí ještě bělejší odstín. I bez ohledu na zvolený barevný odstín zaručeně získáte krásnou fasádu po dlouhou dobu.

Biela fasáda