Vánoční a novoroční svátky
star_border

Vážení obchodní partneři a přátelé společnosti Baumit,

letošní rok již pomalu uzavírá svoji knihu o 365 stránkách, plnou příběhů, výzev, úspěchů, ztrát, ale i_chvilek k zamyšlení. Ani tento rok nebyl po dvou předcházejících letech nijak jednoduchý. Výjimečné úsilí o ochranu našeho zdraví totiž vystřídala nelehká energetická situace na trhu. Stejně jako v minulých letech jsme i letošní rok vnímali především jako příležitost posunout se zase o krok dále v tom, co umíme. S pokorou můžeme dnes říci, že se nám to podařilo. Stalo se tak především proto, že jsme se také v tomto roce mohli opřít o Vaši dlouhodobou důvěru v naši profesionalitu i kvalitu materiálů a služeb značky Baumit. Nesmírně si Vaší spolupráce vážíme.

Nyní nadchází čas svátků vánočních, které by nám všem měly připomenout, že těmi nejdražšími jsou naši rodinní příslušníci a přátelé. Prožijme si tedy klidný čas Vánoc v kruhu svých blízkých a přejme si pevné zdraví, štěstí, spokojenost a lásku také v roce následujícím. 
   
Za Vaší neutuchající inspirací při tvorbě nových projektů a staveb bude Baumit opět stát v roli spolehlivého partnera i v roce 2023.

  • Posledním pracovním dnem roku 2022 je čtvrtek 22. 12. 2022. Výroba i expedice bude ve všech výrobnách a logistických centrech zajištěna do 13:30

  • Prvním pracovním dnem roku 2023 je pondělí 2. 1. 2023

  • Prvním otevíracím dnem roku 2023 pro expedici je čtvrtek 5. 1. 2023 od 7:00

Děkujeme Vám za skvělou spolupráci a těšíme se na další setkání v roce 2023.

Přejeme všem zářivě bílé Vánoce a pestrobarevný rok 2023!

                                                                                         Váš tým Baumit