Analýza vlhkého zdiva
star_border

Sanační servis - analýza vlhkého zdiva

Správná a funkční sanace začíná sanačním průzkumem a analýzou. Baumit je ten správný partner i pro Vaši sanaci, využijte širokou nabídku sanačního servisu Baumit.

  • Znalost problematiky a schopnost odborného poradenství
  • Kompletní výrobkové portfólio a systémové řešení
  • Proškolený a erudovaný obchodní tým

Konzultace v místě stavby

Na stavbu přijede náš proškolený a ve věci znalý člověk. Stavbu s Vámi projde a bude diskutovat primární opatření v rámci sanace zdiva (eliminace příčiny vlhkosti a zasolení konstrukce).

Odběr vzorků zasaženého zdiva

Na místě odeberema vzorky, dle rozsahu konstrukce na několika místech a v několika výškových úrovních pro co nejpřesnější vyhodnocení. Jejich množství se volí s ohledem na to, aby bylo možné jasně definovat průběh vlhkosti v konstrukci. Také proto se místo odběru vzorku spolu s popisem výšky místa odběru od terénu zdokumentuje situačním nákresem a fotografiemi.

Laboratorní analýza odebraných vzorků

Vzorky budou odborně analyzovány naší laboratoří v rámci stupně vlhkosti a množství vodorozpustných solí.

Sanační návrh pro konkrétní případ

Na základě tohoto vyhodnocení Vám navrhneme konkrétní materiálové řešení šité přesně na míru Vašemu objektu, doporučení vč. certifi kovaného řešení WTA.

Budeme s Vámi i při realizaci

  • Bezplatně Vám zpracujeme cenovou nabídku.
  • Jako jeden z předních dodavatelů sanačních systémových řešení Vám zprostředkujeme nákup těchto materiálů u našich partnerů se zárukou rychlého dodání, profesionálního přístupu a spolehlivého řešení.
  • Doporučíme realizační firmu / zhotovitele sanačních omítek v každém regionu.
  • Zajistíme účast aplikačního technika Baumit při započetí prací.
  • Umíme řešit i sanace zateplovacích systémů, případně sanace zdiva samotným zateplením – inspirujte se možnostmi lídra trhu v oblasti ETICS a sanací.

Kontaktujte nás:


Ing. Martin Čajka

Konzultant

+420 724 557 353


martin.cajka@baumit.cz