Povrchové úpravy
star_border

Povrchové úpravy

  • Účinná podpora regulace vlhkosti v interiéru
  • Vysoce paropropustné
  • Široké spektrum výběru povrchových úprav

Použitím správného typu omítky dosáhneme kýženého účinku regulace vlhkosti. Nicméně je velmi důležité podpořit tuto vlastnost i v rámci povrchové úpravy, pod níž si můžeme představit štukové omítky, hladké stěrky, pastovité strukturální omítky nebo finální interiérové nátěry. Důležitou vlastností je jejich vysoká paropropustnost, která umožňuje pohyb vzdušné vlhkosti směrem do omítky a naopak i směrem do prostoru. Široký výběr možností povrchových úprav zaručuje soulad s požadavky a trendy pro každého zhotovitele i investora. Vybírat můžete z nejjemnějších, hladkých struktur až po strukturované a kreativní pojetí stěn v interiéru. 

Baumit KlimaPerla: Přírodně bílá strojově i ručně zpracovatelná štuková omítka na vápenné bázi pro interiéry s vysokou paropropustností. Určená jako vrchní vrstva vápenných a vápenocementových jádrových omítek. Vhodná i jako tenkovrstvá omítka na beton nebo sádrokartonové desky.

Baumit KlimaFino: Přírodně bílá vyhlazovací stěrka na vápenné bázi pro interiéry s vysokou paropropustností. Strojově i ručně zpracovatelná. Pro vytvoření dokonale hladkých povrchů na vápenných a vápenocementových omítkách anebo na betonu či sádrokartonu.

Baumit KlimaColor: Vysoce paropropustná silikátová barva pro interiéry, se zvýšenou kryvostí. Probarvitelná dle vzorníku Baumit Life (odstíny s koncovými čísly 7 až 9).