Česká republika

Vápenocementové omítky
star_border

Vápenocementové omítky

  • Výhodné pro omítání velkých ploch
  • Stálá kvalita a spolehlivost
  • Na všechny druhy podkladů

Strojní vápenocementové omítky

Moderní logistika strojního zpracování poskytuje oproti ručnímu zpracování řadu výhod. Strojní zpracování, ať už s využitím pytlovaného zboží, nebo mobilních sil, umožňuje provádět větší pracovní celky za jednu pracovní směnu. Díky vysoké produktivitě práce a efektivnosti zpracování je výsledkem úspora času na stavbě. Z jednoho sila je možno omítnout 80 až 100 m2 za den.

Jednovrstvé vápenocementové omítky

Jednovrstvé vápenocementové omítky se vyznačují schopností vytvářet finální povrchovou úpravu bez nutnosti dalších materiálů.

Jádrové omítky

Jádrové omítky se z pravidla používají k  vícekrokovému vyrovnání nebo zapravení hrubých nerovností podkladu a jako příprava podkladu pro finální štuk či obklady.

Ruční vápenocementové omítky

  • Tradiční omítkové směsi na cihlu, beton i pórobeton
  • Spolehlivé a odolné omítky
  • Pro exteriér i interiér, vhodné pod obklady

Jádrové omítky Manu

Bez ručních jádrových omítek by sortiment žádné firmy nebyl kompletní. Tyto omítkové směsi jsou schopny ve více krocích vyrovnat větší nerovnosti podkladu, zároveň s nimi dovedeme vytvořit jemný povrch s nižší spotřebou finálního štuku. Ruční zpracování pak vyhoví jak profesionálům, tak kutilům. 

Baumit Manu 1:  s použitím jemné omítky o  zrnitosti 1 mm se zajistí nižší spotřeba finálního štuku/ stěrky
Baumit Manu 2: jádrová omítka o zrnitosti 2 mm je ideální pro zapravení elektroinstalací nebo jako podklad pro obklady
Baumit Manu 4: jádrová omítka o zrnitosti 4 mm je ideální pro zpracování ve větších tloušťkách nebo jako podklad po obklady

Univerzální řešení nejen pro domácí kutily

Baumit DuoDur je univerzální vápenocementová malta na zdění a omítání běžného zdiva, ručně zpracovatelná, pro exteriér i interiér.