Vápenocementové omítky
star_border

Ruční vápenocementové omítky

  • Tradiční omítkové směsi na cihlu, beton i pórobeton
  • Spolehlivé a odolné omítky
  • Pro exteriér i interiér, vhodné pod obklady

Ruční omítky patří bezesporu k základním omítkovým směsím, které svými parametry a zpracovatelskými vlastnostmi vyhovují současným trendům a požadavkům staveb. Ruční vápenocementové omítky lze dělit na dvě základní skupiny: jednovrstvé a jádrové omítky.

Jednovrstvé omítky

Pomocí jednovrstvých omítek lze vytvářet finální povrchové úpravy bez nutnosti dalších materiálů. Omítka Baumit UniWhite je jednovrstvá strojově i ručně zpracovatelná vápenocementová omítka s bílým cementem pro exteriéry i interiéry, vhodná zejména pro systémy přesného zdění.

Jádrové omítky Manu

Bez ručních jádrových omítek by sortiment žádné firmy nebyl kompletní. Tyto omítkové směsi jsou schopny ve více krocích vyrovnat větší nerovnosti podkladu, zároveň s nimi dovedeme vytvořit jemný povrch s nižší spotřebou finálního štuku. Ruční zpracování pak vyhoví jak profesionálům, tak kutilům. V Lze vybírat ze tří druhů omítek dle zrnistosti. 

Univerzální řešení nejen pro domácí kutily

Baumit DuoDur je univerzální vápenocementová malta na zdění a omítání běžného zdiva, ručně zpracovatelná, pro exteriér i interiér.