Štukové omítky
star_border

Štukové omítky Baumit - spojení tradice a inovace!

Štukové omítky řady Baumit Perla

  • Nová exkluzivní 25 kg balení, vylepšené receptury
  • Tradiční vápenné i speciální sádrový štuk
  • Chytrá volba pro investora i zhotovitele 

Štukové omítky patří již dlouhá desetiletí k tradičním povrchovým úpravám stěn a stropů a jejich obliba oslovuje i dnes celou řadu profesionálních zpracovatelů i domácích kutilů. Tyto výrobky určují finální vzhled omítkové skladby před malbou. Nároky na jejich velmi dobrou zpracovatelnost a atraktivní výsledné povrchy jsou v takovém případě nemalé. Štukové omítky tvoří zpravidla finální povrchovou úpravu jádrových omítek v interiéru.

Baumit štukové omítky zajišťují zhotoviteli svým promyšleným složením jednoduché a rychlé míchání směsi. Tato inovace přináší zároveň možnost snadného natahování při štukování a efektivního vytvoření atraktivních hlazených i strukturovaných povrchů. Doba zpracovatelnosti omítek je nastavena tak, aby umožňovala rychlé finalizování povrchů, ale následném navlhčení filcováním naopak i delší časový interval finální úpravy. Jedná se o přírodně bílé omítky, což může napomoci doladit některé nuance během zpracování finálního nátěru v rámci jeho kryvosti nebo i počtu nátěrů.

Baumit PerlaFine - Perla mezi štukovými omítkami!

  • Přírodně bílý štuk
  • Tvoří dokonalý podklad pod malbu
  • Příjemné prostředí interiéru 

Jeden z nejprodávanějších štuků na českém trhu! Přírodně bílý štuk s jemnou pravidelnou strukturou a dlouhým otevřeným časem pro variabilní časovou možnost vytvoření finálního povrchu nebo jako jednovrstvý štuk do tloušťky až 4 mm. Tak se charakterizuje výrobek Baumit PerlaFine, který svými vlastnostmi zpracování získal celou řadu spokojených zhotovitelů. Jeho velkou předností je, že dokáže překrýt jemné i hrubé jádrové omítky v jednom pracovním kroku vytvořením štukové struktury ve velmi krátkém čase a v případě navlhčení naopak i v čase delším. Snadné míchání a natahování doplňují jeho zpracovatelské výhody.

Na estetiku citlivé oko investora ocení exkluzivní jemné povrchy se zrnitostí 0,3 mm, které dokonale souzní s moderním architektonickým trendem. Elegance hladkých ploch na sebe prvoplánově nestrhává pozornost a dává tak vyniknout solitérním kusům nábytku, umění a designovým zařizovacím předmětům. PerlaFine k tomu nabízí i vysokou užitnou hodnotu v podobě vysoké paropropustnosti. Zároveň je tato omítka vhodná pro použití pod všechny běžné druhy interiérových nátěrů a nijak tedy neomezuje výběr ideálního odstínu.

Baumit PerlaInterior - Standard povýšený o úroveň výše!

  • Tradiční povrchová úprava jádrových omítek
  • S vylepšenou recepturou
  • Atraktivní pravidelná štuková struktura 

Co více očekávat od štukové omítky, než snadné zpracování a krásné povrchy? Je toho však více a jako lídr trhu v omítkových směsích vnímáme každodenní potřeby nejen zhotovitelů, ale i trendové záležitosti v představách investorů a projektantů. Štuk doplňuje tradiční způsob omítání na řadě objektů v rámci bytové, administrativní i průmyslové výstavby. Pro řadu zpracovatelů je to stále ten tradiční a jedinečný způsob, jak docílit krásných a rovinných povrchů. A právě pro tyto zpracovatele jsme se rozhodli náš standardní štuk posunout na vyšší úroveň.

Baumit PerlaInterior je cesta, jak jedním materiálem dokonale propojit namíchání směsi, snadné nanesení pomocí filcování štuku a rychlé i efektivní vytvoření výsledných povrchů reprezentujících daný prostor dle představ investora.

Celá řada řešení pro vnitřní štuky z produktové rodiny Baumit Perla je vhodná pro povrchy stěn i štukování stropů. Ať zvolíte dokonalost hladkých ploch Vašich vnitřních štukových omítek nebo se kloníte více k tradičnímu vzhledu, najdete zde pokaždé kvalitní špičkové sypké hmoty s přidanou hodnotou, vynikající zpracovatelností a skvělou životností.