Sádrové omítky
star_border

Ruční sádrové omítky

  • Vysoká přídržnost k podkladu
  • Objemová stálost
  • Pro lokální opravy i sjednocení povrchů

Ideální omítka při výměně oken

Opravná ruční sádrová omítka Baumit UnoGold usnadní a urychlí práci při výměně oken a následném začištění zdí. Bez problémů zarovná v tloušťce 5 až 50 mm veškeré zednické neduhy, aniž by docházelo ke smršťování, sedání či vypraskání omítky. Omítky meziokenních vložek v panelových domech lze kompletně provést a předat během jednoho dne. Tato jednovrstvá hlazená omítka slouží i pro vysprávky podkladu, úpravy menších ploch a zaplnění instalačních drážek.

Tenkovrstvé sádrové omítky

  • Ideální na beton a všechny prvky přesného zdění
  • Sjednocení se sádrokartonovými povrchy
  • Exkluzivní hladké nebo štukové povrchy

Chytré řešení nejen pro pórobeton

Beton, pórobeton, vápenopískové cihly na tenkovrstvou maltu - co mají společného? Jedná se o přesné zdění nebo rovné podklady, na které je zbytečné nanášet centimetry omítky nebo vícevrstvé omítkové systémy. Pro tyto případy Vám nabízíme dlouhodobě ověřený výrobek, tenkovrstvou sádrovou omítku Baumit Ratio Slim.

Je to strojově i ručně zpracovatelná omítka s hlazeným i filcovaným povrchem. Na pórobeton je možno ji nanášet bez kontaktního můstku či penetrace. Dále se používá na monolitický a prefabrikovaný beton nebo jako štuková vrstva na původní jádrové omítky. Omítku je možné nanášet v tloušťce již od 4 mm s vyrovnáním nerovnosti podkladu až 30 mm. Při ručním zpracování lze dosáhnout vynikajícího výsledku i bez zvláštní zednické praxe.