Česká republika

Hydroizolace
star_border

Hydroizolace

  • Ochrana proti pronikání vody
  • Hydroizolační stěrky i nátěry
  • Pro exteriér i interiér

Hydroizolační stěrky Baumit Baumacol

Veškeré konstrukce, které mohou přijít do styku s vlhkostí, jako jsou balkony, lodžie a terasy nebo interiérové prostory koupelen a sprchových koutů, musí být opatřeny kvalitními hydroizolačními stěrkami.

Hydroizolace v exteriéru i interiéru

Nejčastěji se v exteriéru provádějí hydroizolační stěrky na balkonech, lodžiích a terasách. Tyto konstrukce jsou vystaveny velmi náročným klimatickým podmínkám – působení deště, mrazu v zimě a naopak vysokým teplotám v létě. Baumit Baumacol Protect a Baumit Baumacol Protect 2K jsou léty prověřené hydroizolace, která v těchto náročných podmínkách stoprocentně obstojí.

Hydroizolace v interiéru

Pro izolace v interiéru je určena disperzní stěrka Baumit Baumacol Proof. Ta zajistí bezešvé utěsnění proti pronikání vlhkosti do podkladu a zaručí tak, že Vaši sousedé zůstanou v suchu.

Hydroizolační membrány AquaSafe

Alternativou pro zhotovení hydroizolačních vrstev jsou hydroizolační membrány Baumit Baumacol AquaSafe. Jedná se o vodotěsné pásy, které se lepí k podkladu flexibilním lepidlem. Díky tomu je zaručena rovnoměrná tloušťka hydroizolační vrstvy pro finální pokládku obkladového materiálu. Další předností je možnost okamžitého lepení obkladů a dlažeb, ihned po vylisování membrán. Tím je značně urychlen technologický postup. Varianta Baumit Baumacol AquaSafe Extra má navíc také separační funkci, díky které je možné oddělit rizikový podklad (např. popraskaný potěr) od následujících vrstev. Baumit Baumacol Speed systém - rekonstrukce terasy