Kreativní venkovní fasádní omítky a barvy
star_border

Kreativní venkovní fasádní omítky a barvy

  • Kreativní, pestrá a individuální fasáda
  • Nekonečné možnosti zpracování
  • Kreativní fasádní omítka a efektní fasádní nátěry

Při hledání správných odstínů a struktury omítky se rozhlédněte kolem sebe a inspirujte se. Vyberte odstíny, které budou na vaší fasádě vypadat přirozeně a budou v harmonii s okolním prostředím.
Chcete se odlišit? Odlište se doplňkovými barvami nebo strukturou omítky. S kreativní omítkou Baumit CreativTop se fantazii meze nekladou.

Nadčasová originalita

Kreativní návrhy v sobě nesou vždy osobní podpis. Důležitou roli při práci s kreativními materiály hraje jednak individuální řemeslné zpracování, ale i použité materiály a různé styly jednotlivých zpracovatelů. 
Dosáhnout identického výsledku je tak velmi těžké. Proto je každý design do určité míry jedinečný. V interiéru i exteriéru lze použít mnoho technik, inspirujte se pro ztvárnění ploch vaší fasády či stěny interiéru v publikaci KREATIVITA BEZ HRANIC - FASÁDY & INTERIÉR
Publikaci si můžete prohlédnout on-line nebo si níže stáhnout.


Kreativita bez hranic - Fasády & Interiér (138 MB)

Kreativní a flexibilní

Kreativní omítka Baumit CreativTop má velké možnosti ztvárnění při zachování jednoduchého zpracování, ať už ručně nebo strojově. Díky jejím vlastnostem ji lze použít jako fasádní omítku na zateplení, ale i na staré a nové minerální omítky a stěrky, na beton a sanační omítky. Fasádní omítka je dodávána v 6 různých strukturách, které lze vzájemně kombinovat.

Ukázky kreativních technik

Inspirujte se vybranými ukázkami kreativních technik pro vytvoření originální fasády. Připravili jsme pro vás ukázky zatírání hladítkem, modelování štětcem, válečkování, benátské pruhy s metalikou, design mramoru, fládrování a mnoho dalších.

Aplikační videa vybraných kreativních technik

Inspirujte se jak udělat fasádu v designu obkladového kamene pískovce nebo dekoru dřeva. Více aplikačních videí naleznete na našem kanále YouTube.

Individuální vzhled

Kombinace kreativně zpracovatelné omítky Baumit CreativTop s dekorativními barvami přináší nevídané možnosti zpracování fasád. Kovový nátěr Baumit Metallic, lazurovací nátěr Baumit Lasur nebo průhledný nátěr s třpytkami Baumit Glitter. Jednoduché zpracování, dobrá cena a efektivní výsledky jsou zaručeny!

Zaměřeno na výsledek

S fasádní omítkou Baumit CreativTop a dekorativními barvami se otevírají nekonečné možnosti kreativního zpracování fasády. Tato omítka je k dostání v 758 barevných odstínech, které je možné kreativně kombinovat. Nahrubo zahlazená, strukturovaná štětcem nebo válečkem, jemně pórovitá se vzhledem hrubého betonu nebo s dokonale hladkým povrchem - tyto a další nespočetné možnosti struktury se stávají realitou.

Kreativní struktury – jak na to?

Kreatívne fasády videá
Videa – Jak na to?

Individuální kreativní techniky s podrobným návodem na zpracování. Inspirujte se a buďte kreativní!

Podívat se na videa

Baumit Quido Creative

Teprve struktura propůjčí fasádě její nezaměnitelný charakter. Souhra různých struktur a mix různých materiálů nemá hranic.

Vstoupit do aplikace