Česká republika

Nabídka

clear
star_border

Kreativní omítky a barvy 
Baumit DesignLife

  • Kreativní, pestrá a individuální fasáda
  • Nekonečné možnosti zpracování
  • Kreativní fasádní omítka a efektní fasádní nátěry

Při hledání správných odstínů a struktury omítky se rozhlédněte kolem sebe a inspirujte se. Vyberte odstíny, které budou na Vaší fasádě vypadat přirozeně a budou v harmonii s okolním prostředím.
Chcete se odlišit? Odlište se doplňkovými barvami nebo strukturou omítky. S kreativní omítkou Baumit CreativTop se fantazii meze nekladou.

Kreativní a flexibilní

Kreativní omítka Baumit CreativTop má velké možnosti ztvárnění při zachování jednoduchého zpracování, ať už ručně nebo strojově. Díky jejím vlastnostem ji lze použít jako fasádní omítku na zateplení, ale i na staré a nové minerální omítky a stěrky, na beton a sanační omítky. Fasádní omítka je dodávána v 6 různých strukturách, které lze vzájemně kombinovat.

Individuální vzhled

Kombinace kreativně zpracovatelné omítky Baumit CreativTop s dekorativními barvami přináší nevídané možnosti zpracování fasád. Kovový nátěr Baumit Metallic, lazurovací nátěr Baumit Lasur nebo průhledný nátěr s třpytkami Baumit Glitter. Jednoduché zpracování, dobrá cena a efektivní výsledky jsou zaručeny!

Zaměřeno na výsledek

S fasádní omítkou Baumit CreativTop a dekorativními barvami se otevírají nekonečné možnosti kreativního zpracování fasády. Tato omítka je k dostání v 758 barevných odstínech, které je možné kreativně kombinovat. Nahrubo zahlazená, strukturovaná štětcem nebo válečkem, jemně pórovitá se vzhledem hrubého betonu nebo s dokonale hladkým povrchem - tyto a další nespočetné možnosti struktury se stávají realitou.

Kreativní struktury – jak na to?

Kreatívne fasády videá
Videa – Jak na to?

Individuální kreativní techniky s podrobným návodem na zpracování. Inspirujte se a buďte kreativní!

Podívat se na videa
Prospekt_CreativTop
Návod na zpracování

Individuální možnosti zpracování fasády pomocí fasádní omítky Baumit CreativTop. 19 různých technik s podrobným návodem na zpracování.

Otevřít prospekt
Dekoratívne fasády
Různé kreativní techniky

Galerie kreativních technik s příklady zpracování. Nahrubo zahlazená, strukturovaný povrch štětcem nebo válečkem, vzhled jemného betonu, dřeva, hladké fasády.

Chci se inspirovat!
Farebné odtiene
Barevné odstíny

Hledáte ten správný odstín? Podívejte se na 758 odstínů pro kreativní omítku a barevnou škálu kreativních nátěrů Baumit DesignLife.

Podívat se na odstíny