Baumit ALL IN
star_border

Betonování s technologií ALL IN

Baumit ALL IN Beton je první suchý beton, který lze v rámci přípravy směsi rozmíchat včetně pytle v míchačce či stavebním vědru. Pytel se ve velmi krátké době rozpustí a obohatí betonovou směs o jednotlivá celulózová vlákna. Betonáž s ALL IN Betonem tak dostává nový rozměr: méně prachu, žádný odpad, méně námahy. Inovativní technologie s budoucností.

Nová inovativní technologie pytlů

Betonáž s technologií ALL IN je snadná – míchání probíhá včetně pytle a nevzniká žádný dodatečný odpad v podobě prázdných obalů. Baumit ALL IN Beton je dalším inovativním výrobkem, který dokazuje roli Baumitu jako technologického průkopníka, protože obaly, které se samy rozpouštějí a zároveň se stávají součástí produktu, zatím v sektoru stavebních materiálů neexistují.

Baumit ALL IN Beton B 20 je dostupný v samorozpustitelném 30kg pytli a je vhodný pro všechny betonářské práce v domě i na zahradě.

Betonáž s ALL IN Betonem nabízí mnoho výhod

Prázdné, roztrhané a špinavé pytle po betonáži je nutné na stavbě třídit a následně likvidovat na sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Díky ALL IN Betonu však tento problém odpadá. Vzhledem k tomu, že se pytel ALL IN Betonu skládá pouze z celulózy, celý se rozpustí v betonové směsi a navíc ji obohatí o celulózová vlákna, která přispívají k lepší pevnosti betonu v tahu za ohybu a také snižují míru smršťování.

Betonáž s ALL IN Betonem je pro zpracovatele jednodušší a rychlejší, protože je možné vynechat některé pracovní kroky. Zaprvé se pytel nemusí otvírat a poté vysypávat do míchačky, stačí jej pouze vložit. Zadruhé je velikost balení Baumit ALL IN Betonu dimenzována tak, aby uživatel mohl do míchačky vložit až tři pytle najednou. Zároveň je práce čistší a šetrnější, v rámci betonáže se snižuje prašnost až o 40 %. Betonujte rychleji, čistěji a navíc bez odpadu. 

Šetrný ke klimatu v několika ohledech 

S Baumit ALL IN Betonem můžete betonovat nejen rychleji a čistěji než dříve, ale také šetrněji k životnímu prostředí, protože není potřeba pytle po betonáži likvidovat. Ať už se jedná o odvoz menšího, či většího objemu prázdných použitých pytlů na skládku, není životní prostředí zatěžováno zbytečnými cestami spojenými s produkcí výfukových plynů. Ale to není vše. Beton je také udržitelný stavební materiál, skládá se takřka ze 100 % z minerálních a přírodních surovin.

Betonování s ALL IN znamená:

  • Méně nečistot, žádný odpad
  • Rychlejší zpracování
  • Vyztužení přírodními vlákny