Menu

clear
star_border

Vedení společnosti Baumit Česko


Ing. Pavel Med

generální ředitel


Ing. arch. Radana Duňková

ředitel marketingu a obchodu


Mgr. Aleš Burian

ředitel vnitřní správy a logistiky



Ing. Jaroslava Kůrková

finanční a personální ředitel


Mezinárodní vedení společnosti



Robert Schmid

CEO Baumit Beteiligungen GmbH

+43 (0) 501 888-1101



Michael Haindl

Product Management

+435018881131


m.haindl@baumit.com

Günter Neubacher

Marketing

+435018881112


g.neubacher@baumit.com

Area Managers


Christian Eibl

Area Manager: Poland, Czech Republic, Ukraine, Latvia, Lithuania, Belarus

+435018881142


c.eibl@baumit.com


Peter Haginger

Area Manager: Romania, Bulgaria, Turkey, Russia, Greece, Macedonia, United Kingdom

+435018881135


p.haginger@baumit.com

Bence Kassai

Area Manager: Hungary, Slovakia, Croatia, Slovenia, Bosnia, Italia, Montenegro

+435018881126


b.kassai@baumit.com


Fritz Six

Area Manager: Germany, Russia, Switzerland, France, Spain, China

+435018881133


f.six@baumit.com