Česká republika

Nabídka

clear
star_border

Life Challenge 2020:

Evropská fasáda roku

Fasáda je tváří domu, která prezentuje styl lidí, kteří v něm žijí. Cílem Baumit Life Challenge je ukázat, že v kombinaci různých materiálů, kreativních technik, tvarů a barev se skrývá velké množství tvůrčího potenciálu.

Life Challenge – soutěž

V roce 2012 Baumit představil nejkomplexnější barevný fasádní program pod názvem „Life“. Představivost, řemeslo a barvy nás přivedly k myšlence zvýšit povědomí o architektuře a líbivém designu fasády - a tak se zrodila soutěž Baumit Life Challenge!


Po Baumit Life Challenge v roce 2014 ve Vídni, v roce 2016 v Madridu a v roce 2018 v Bratislavě se bude nyní konat galavečer v zemi vítěze z roku 2018, Španělsku. A to v náhradním termínu v roce 2021 v Hemisfèric ve Valencii. Slavnostního galavečera se zúčastní více než 500 hostů, mezi nimiž najdete renomované architekty, investory a partnery z 25 Baumit zemí. 

Výběr vítězů

Přes 300 projektů ze všech 25 Baumit zemí posuzuje odborná porota složená z 13 nezávislých odborníků. V každé kategorii je vybráno 6 nominací, které budou soupeřit o vítězství v rámci slavnostního galavačera. Hlavního vítěze Life Challenge Award - to nejlepší z fasád - porota vybere bezprostředně před začátkem galavačera.

Kromě odborného hodnocení poroty v roce 2021 si již nyní můžete prohlédnout vítěze veřejného hlasování

Soutěžní kategorie

Baumit Life Challenge zahrnuje těchto 6 soutěžních kategorií.