Česká republika

Life Challenge 2020
star_border

Life Challenge 2020:

Nejkrásnější fasáda v celé Evropě

Fasáda je tváří domu a prezentuje styl lidí, kteří za ní žijí. Cílem soutěže Baumit Life Challenge je nejen ukázka designu, ale i řemeslného zpracování fasády. Poukázat na to, že i v omítce je mnoho hodnotného a tvořivého potenciálu v podobě kombinace různých materiálů, struktur, tvarů a barev.

Life Challenge Award

V roce 2012 Baumit představil program Life – největší barevný program pro fasády. Imaginace, řemeslný um a barvy nás přivedly na nápad přitáhnout pozornost k architektuře a kvalitnímu designu na fasádách: Tak se zrodila soutěž Baumit Life Challenge!

Po úspěchu prvního slavnostního předávání cen v roce 2014 ve Vídni, se Baumit Life Challenge koná každé dva roky s cílem oslavit a odměnit cenami nejlepší fasády Evropy. Pokaždé tato akce přitáhne na 500 hostů ze všech 25 zemí, kde je Baumit na trhu, spolu s architekty, investory a partnery Baumit. 

Kategorie

Od začátku února do 15. dubna 2020 probíhalo veřejné hlasování, kde si veřejnost mohla vybrat svého favorita o nejkrásnější evropskou fasádu v těchto kategoriích:


Rodinný dům

Bytový dům

Nebytový objekt

Zateplení objektu

Renovace historického objektu

Kreativní fasáda