Nabídka

clear
star_border

Management společnosti


Ing. Pavel Med

generální ředitel


Ing. arch. Radana Duňková

ředitel marketingu a obchodu


Mgr. Aleš Burian

ředitel vnitřní správy a logistiky



Ing. Jaroslava Kůrková

finanční a personální ředitel


Pavlína Melchiorová

asistentka generálního ředitele

+420 724 950 079


p.melchiorova@baumit.cz


Alžběta Janečková

asistentka ředitele marketingu a obchodu

+420 602 240 986


a.janeckova@baumit.cz


Ing. Ivo Benešovský

ředitel výrobního závodu Praha - Čakovice

+42 0602 294 107


i.benesovsky@baumit.cz


Aleš Polidor, DiS.

ředitel výrobního závodu Brandýs n. Labem

+420 724 335 002


alespolidor@baumit.cz

Ing. David Mitz

ředitel výrobního závodu Dětmarovice

+420 727 976 225


d.mitz@baumit.cz

Milan Dušek

vedoucí logistiky

+420 602 332 002


m.dusek@baumit.cz

Ing. Jakub Moc

obchodní ředitel pro region Čechy

+420 606 036 434


j.moc@baumit.cz

Ing. Martin Sochor

vedoucí marketingu

+420 721 973 967


m.sochor@baumit.cz

Ing. Václav Nevšímal

vedoucí produktového managementu

+420 602 567 234


v.nevsimal@baumit.cz

Mgr. Marie Šindelářová

vedoucí zákaznického centra

+420 602 553 494


m.sindelarova@baumit.cz


Ing. Karel Petráň

Business Development Manager

+420 608 466 312


k.petran@baumit.cz

Ing. Mária Kovalíková

manažer pro klíčové zákazníky sítě stavebnin

+420 607 056 828


m.kovalikova@baumit.cz

Bc. Jiří Heiniš

manažer pro klíčové zákazníky DIY

+420 702 284 259


j.heinis@baumit.cz

Ing. Martin Omelka

manažer pro klíčové zákazníky průmysl a export

+420 724 247 974


m.omelka@baumit.cz

Michal Krajdl

centrální nákupčí

+420 724 369 779


m.krajdl@baumit.cz

Ing. Radim Byrtus

vedoucí controllingu

+420 724 820 801


r.byrtus@baumit.cz

Ing. Ivan Vaněček, CSc.

vedoucí laboratoří

+420 724 266 862


i.vanecek@baumit.cz

Ing. Libor Solař

vedoucí IT

+420 602 490 177


l.solar@baumit.cz