Zveme Vás na mezinárodní agrosalón Země živitelka 2019

V rámci tohoto významného mezinárodního agrosalónu, který se koná od 22. 8. do 27. 8. 2019, se zaměříme na prezentaci stavebních materiálů aktivně podporujících zdravé bydlení. Ve své expozici Vám představíme nejširší nabídku odstínů fasádních omítek, kreativní techniky pro jedinečnou tvář fasád rodinných domů, unikátní vlastnosti zateplovacích systémů Baumit open i vnitřních omítek Baumit Klima.

„Výstava Země živitelka má v České republice bohatou tradici a každoročně se těší velkému zájmu svých návštěvníků. I z tohoto důvodu je pro nás ideální příležitostí nabídnout zájemcům o moderní stavební materiály ta nejlepší řešení pro stavbu rodinných domů či průmyslových objektů. Pro Baumit je to letos další významná prezentace v oblasti veletrhů a výstav, kde můžeme předat naše mnohaleté zkušenosti investorům a majitelům nemovitostí i realizačním firmám a být jim tak nejbližším rádcem. Srdečně tedy zveme všechny k návštěvě naší expozice,“ sdělil k účasti na letošním ročníku tohoto agrosalónu Ing. Martin Sochor, vedoucí marketingu Baumit, spol. s r.o.

Všichni návštěvníci našeho stánku mají možnost získat voucher na 3 vzorky fasády zdarma a v rámci časově omezené akce je pro Vás připravena i výjimečná sleva na zateplovací systémy a jejich doprava na stavbu zdarma!

Expozice společnosti BAUMIT je na výstavě Země živitelka 2019 situována na pozici 208 ve střední části Výstaviště České Budějovice.

Těšíme se na setkání s Vámi!