Zavedení vyvolávacího systému a značícího zařízení kbelíků ve společnosti BAUMIT, spol. s r.o.

Cílem projektu je realizace dvou oblastí činnosti společnosti. Za prvé je cílem zjednodušit a lépe zviditelnit registraci řidičů a jejich následné odbavení na skladě či na výrobě formou zavedení vyvolávacího systému.

První částí projektu s názvem "Zavedení vyvolávacího systému a značícího zařízení kbelíků ve společnosti BAUMIT, spol. s r.o." je nový vyvolávací (potažmo odbavovací) systém. Společnost se zákazníkem vymýšlela řešení, během kterého vznikly celkem čtyři verze. Předmětem projektu je tím pádem pátá verze řešení tohoto systému.
Společnost tak díky píli, odhodlání, vytrvalosti a komunikací se zákazníky a dodavateli, jež byly inspirací pro navrhované řešení, dovedla systém odbavení, jež je předmětem první části tohoto projektu, k dokonalosti.
Cílem tohoto systému je tak maximální přiblížení se zákazníkům a dodavatelům prostřednictvím efektivního a rychlého odbavení zákazníků, dodavatelů a rozvozových aut a dále také řízení vjezdu a výjezdu vozidel do areálu bez vrátného.


Projekt Zavedení vyvolávacího systému a značícího zařízení kbelíků ve společnosti BAUMIT, spol. s r.o., reg. číslo: CZ.31.2.0/0.0/0.0/22_015/0003574 je spolufinancován Evropskou unií.