Pro novou fasádu na veletrh FOR ARCH

Přijďte si vybrat z nekonečného množství ztvárnění a široké palety originálních povrchů tu pravou fasádu právě pro Váš dům!

V expozici Baumit jsme si pro Vás připravili mimo jiné nejširší nabídku odstínů pro fasády, kreativní techniky pro jedinečnou tvář rodinných domů, prezentaci unikátních vlastností zateplovacích systémů Baumit open a omítek Baumit Klima, aktivně podporujících zdravé bydlení.

„Letošní jubilejní 30. ročník stavebního veletrhu FOR ARCH nabízí naší společnosti ideální příležitost osobně oslovit zájemce o moderní stavební materiály a seznámit je s těmi nejlepšími řešeními pro stavbu rodinného domu. Tento veletrh má dlouholetou tradici, a proto je logicky součástí naší aktivní komunikace s laickou i odbornou veřejností. Srdečně tedy zveme architekty, projektanty, realizační firmy i soukromé investory k návštěvě naší expozice,“ objasnil účast veletrhu FOR ARCH Ing. Martin Sochor, vedoucí marketingu Baumit, spol. s r.o.

Výstavní expozice společnosti BAUMIT na výstavě FOR ARCH 2019 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech je situována do haly 1 na stánek č. 1A11.

Pro vstup zdarma klikněte na tento odkaz.

Těšíme se na setkání s Vámi!