Nabídka

clear

Nemusíte pro svou fasádu do stavebnin!

Na Vaši stavbu dovezeme kompletní fasádu včetně veškerého příslušenství už od 25 tis. Kč

Naše materiály objednávejte v distribuční síti nebo volejte naše obchodně-technické zástupce podle místa svého bydliště či stavby. Rádi Vám poradí s technickým problémem, s výběrem materiálu nebo realizační firmy i s tím, kde je pro Vás nejvýhodnější objednat. Máme mnoho spolupracujících partnerů, a to nejen fasádníků, ale také specialistů na hrubou stavbu, podlahy, obklady a dlažby, vnitřní omítky nebo zahradní úpravy.

Připravujete-li se na rekonstrukci či výstavbu, využijte aplikaci Baumit Vzorky pro výběr a zaslání vzorků Vaší budoucí fasády nebo si zatím jen zkuste ztvárnit fasádu svého domu v aplikaci Baumit Vizualizace. I zde Vám můžeme nabídnout profesionální návrh a zajišťujeme rovněž další služby, které by se Vám mohly hodit, např. povrchové měření vlhkosti, tepelnětechnické výpočty, sanační analýzy atd.

Budete-li objednávat materiál podle naší mimořádné nabídky včetně dopravy zdarma až na stavbu, učiňte tak v doporučených stavebninách distribuční sítě. S pomocí našich obchodně-technických zástupců si dobře rozmyslete, co vše potřebujete pro provedení celého projektu, uveďte přesnou adresu a telefon. Nezapomeňte prosím na to, že jsme výrobci a dopravu smluvně sjednáváme – buďte tedy v den a hodinu potvrzeného dodání připraveni, že musíte zajistit vlastní složení materiálu na stavbě. Dopravu s hydraulickou rukou či plošinou nezařizujeme. Dopravu zboží pro Vás dočasně ZDARMA již od 25 000 Kč vč. DPH zajišťujeme po celé ČR.

POZOR! IONIT
Již od 1. dubna začneme i v ČR prodávat unikátní interiérový nátěr Baumit IonitColor, který výrazným způsobem zvyšuje množství zdraví prospěšných iontů v interiéru. Více informací ZDE.