Baumit StarTrack X1 získal zlatou Známku kvality

V pondělí 6. prosince 2021 proběhlo prostorách Nadace ABF udělování ocenění v soutěži Známka kvality VÝROBEK - TECHNOLOGIE pro stavitelství a architekturu 2021.


Udělování známek organizuje Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství v rámci svého nadačního programu Česká stavební akademie ve spolupráci s těmito institucemi: Asociace inovačního podnikání ČR Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků, Český svaz stavebních inženýrů České vysoké učení technické v Praze – Fakulta stavební Hospodářská komora ČR Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR Odborná rada pro BIM Sdružení pro výstavbu silnic Praha Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR Svaz zkušeben pro výstavbu.

Máme velkou radost, že ocenění zlatá Známka kvality pro výrobek – technologii pro stavitelství a architekturu 2021 získal Baumit StarTrack X1, který spojuje osvědčené přednosti lepicí kotvy, především rychlost a efektivnost pracovního postupu a úsporu energie při aplikaci. Nastřelovací lepicí kotvu do betonu Baumit StarTrack X1 lze použít při lepení polystyrenových desek na neomítnuté betonové stěny novostaveb, bez dodatečného hmoždinkování. Osazuje se speciálními přístroji Hilti, jedním krokem bez vrtání a šroubování.
Radost nám udělalo i Čestné uznání za výrobek Baumit MosaikTop-Natural Line


Ocenění převzal generální ředitel společnosti Baumit, Ing. Pavel Med (na fotografii uprostřed) od náměstka ministra průmyslu a obchodu, Ing. Eduarda Muřického (na fotografii vlevo)  a předsedy rady programu, Ing. arch. Jana Fibigera, CSc. (na fotografii vpravo).

Podívejte se na reportáž CNN Prima News z předávání ocenění.


Podívejte se na aplikační video