Baumit proměnil první nominaci na titul v soutěži Stavba roku

Kompetenční centrum společnosti Baumit v Brandýse nad Labem získalo první ocenění ze dvou nominací v prestižní soutěži Stavba roku, pořádané Nadací pro rozvoj architektury a stavitelství. Ve čtvrtek 21. 9. převzal zástupce společnosti Baumit v Galerii Středočeského kraje v Kutné Hoře Zvláštní cenu svazu podnikatelů ve stavebnictví.

Stejně jako v minulém ročníku byly jednotlivé projekty, kterých bylo letos přihlášeno celkem 110, posuzovány pětičlennou odbornou porotou z řad architektů a inženýrů. Zvláštní cenu svazu podnikatelů ve stavebnictví převzal Ing. Ivo Benešovský, výrobní ředitel Baumit, spol. s r. o., z rukou zástupce Svazu podnikatelů ve stavebnictví Ing. Petra Nicka.

Baumit i nadále zůstává ve hře o hlavní cenu Stavba roku 2023. Formou hlasování se do hry může vložit také veřejnost, a to na webu www.stavbaroku.cz. Hlasování bude ukončeno dne 23. listopadu 2023 a hned o den později bude vyhodnoceno na slavnostním finálovém večeru v pražském Rudolfinu, kde budou vítězným projektům uděleny tituly Stavba roku 2023.